سبحانی فر:

مهاجرت روستائیان و خالی شدن روستاها پیامد افت آب های زیر زمینی

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی گفت: با افت سطح آب سفره های زیر زمینی به زودی شاهد مهاجرت روستائیان و خالی شدن روستاها خواهیم بود.

فرماندار خوشاب: خون آیت الله نمر گریبان آل سعود را خواهد گرفت

فرماندار خوشاب گفت: خون پاک آیت الله شیخ نمر، گریبان آل سعود را خواهد گرفت و موجب اضمحلال تکفیری ها و همه کسانی می شود که در این جنایت غیرانسانی دست داشتند.

مراسم بزرگداشت شهید آیت الله نمر در سبزوار برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهید آیت الله شیخ نمر سه شنبه شب در آستان مقدس امامزاده شعیب (ع) شهرستان سبزوار برگزار شد.

تائید صلاحیت 100 درصدی داوطلبین نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه سبزوار

رئیس هیات اجرائی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه سبزوار از تایید صلاحیت تمامی 30 نفر داوطلب نمایندگی مجلس از این حوزه انتخابیه خبر داد.

افتتاحیه ششمین جشنواره عمار برگزار شد

آیین افتتاحیه ششمین جشنواره فیلم عمار در سبزوار با حضور پرشور مردم برگزار شد.

وقف یک قطعه زمین توسط همسر شهید سبزواری

حاجیه خانم عصمت دیانتی همسر شهید محمد نودهی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک قطعه زمین در جوار گلزار شهدای گمنام سبزوار وقف کرد.

تقدیر اهالی خيابان دانشگاه سبزوار از خادم پاكيزگي شهر

هر روز صبح که از خانه قدم بیرون می گذاریم کوچه ها و خیابان ها را نظافت شده و تمیز می بینیم و بارها هم شاهد تلاش خادمان پاكيزگي سخت کوش شهر بوده ایم که سرگرم نظافت معابر بوده اند. بسیاری از ما، حتی یک بار هم با خادم پاكيزگي محله هم صبحت نشده و یک خدا قوت خشک و خالی هم به او نگفته ایم. آنان کارگرانی صدیق و زحمت کش هستند که اگر یک روز کارشان را انجام ندهند کثیفی کوچه ها و محله ها، همه را کلافه می کند.

محسنی: تمکین از شورای نگهبان وظیفه نامزدهای انتخاباتی است

نماینده مردم سبزوار گفت: با توجه به امکان نفوذپذیری گسترده در مجلس تمکین از شورای نگهبان را بر همه نامزدهای انتخاباتی واجب می‌کند.

مردم غرب خراسان رضوی بیش از ۹ هزار واحد خون اهدا کردند

رئیس پایگاه انتقال خون شهرستان سبزوار گفت: مردم شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی در ۹ ماه اول امسال ۹ هزار و ۳۸۹ واحد خون اهدا کردند.

طرح ترافيك سبزوار بازنگري مي شود

معاون فني و عمراني شهرداري سبزوار از بازنگری طرح ترافیک جامع این شهرستان خبرداد.

عملیات روکش آسفالت محور ششتمد ـ سبزوار بزودی آغاز می شود

شهردار ششتمد گفت: با پیگیری صورت گرفته بزودی عملیات اجرایی آسفالت محور ششتمد ـ سبزوار آغاز می شود.

درمانگاه مزینان آماده بهره برداری شد+عکس

به همت شورای اسلامی مزینان و خیرین نیکوکار مزینانی پروژه عمرانی و خدماتی درمانگاه مزینان با عنوان مرکز بهداشتی خدمات روستایی آماده بهره برداری شد و به زودی افتتاح می شود.

درخشش سبزوار درطرح مطالعاتي دبيرستانهاي نمونه

كارشناس مسئول آموزش متوسطه اول مديريت آموزش وپرورش سبزوار گفت :سبزوار درطرح مطالعاتي دبيرستانهاي نمونه دولتي دوره اول متوسطه خوش درخشيد

از فعالیت نشریات و پایگاه های خبری فاقد مجوز در سبزوار جلوگیری می شود

معاون مالی و برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: از فعالیت پایگاه های خبری و نشریات فاقد مجوز در این شهرستان جلوگیری می‌شود.

14هزار منهول فاضلاب در سبزوار سم پاشی شد

رییس اداره بهره برداری فاضلاب شرکت آب و فاضلاب سبزوار از سم پاشی بیش از 14هزارمنهول شبکه فاضلاب این شهردر 9ماهه سالجاری خبر داد .

کتابت قرآن توسط سواد آموزان سبزواری

همزمان با سی وششمین سالگرد تأسیس سازمان نهضت سواد آموزی نگارش آیات قرآن کریم توسط سواد آموزان در امامزاده شعیب سبزوار انجام شد.

18میلیون مترمکعب آب شرب در آبفای سبزوار تولید شد

مسوول تولید و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت : 18 میلیون و25 هزارو 949مترمکعب آب شرب در9ماهه سالجاری در شرکت آب و فاضلاب سبزوار تولید شده است .

محسنی:خون شهید نمر سرمایه ای برای اضمحلال رژیم آل سعود خواهد شد

محمدرضا محسنی ثانی گفت:تمام جهان اسلام اعم از حوزه های علمیه، دستگاههای مسئول دولتی و اقشار مختلف مردم باید اعتراض خودشان را به اقدامات ناجوانمردانه دولت سعودی نظیر اعدام شیخ نمر ابراز کنند.

شستشو ولایروبی بیش از 345کیلومتر شبکه فاضلاب در سبزوار

رییس اداره بهره برداری فاضلاب شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت : در 9ماهه سالجاری بیش از 345 کیلومتر شبکه فاضلاب در سبزوار شستشو و لایروبی شده است .

آغاز عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن سبزوار

عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن سبزوار امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان آغاز شد.