عملکرد سایت سبزوار ما را چگونه ارزیابی می کنید؟
خوب(%50.8 , 94 رای)
متوسط(%8.1 , 15 رای)
ضعیف(%41.1 , 76 رای)
مجموع آراء: 185رای
کاربر گرامی جهت نظرسنجی کافی است بر روی یکی از گزینه های بالا کلیک کنید.
توحيد شهر نمادي از
امروزه سياست درآمد و هزينه شهرداري ها نمي تواند جوابگوي توقع مردم براي بهبود فضاهاي شهري وكارهاي عمراني شود. لذا شهرداري ها بايد به مردم نزديكتر شده و با جلب اعتماد و نظرشان از آنها ياري و استمداد بطلبد.
تاریک و روشنایی
معلم شهید و معلم انقلاب لقب روح جست وجوگر دکتر علی شریعتی است که در جست و جوی حقیقت مسیرهای زیادی را پیمود و راه های نرفته بیشماری را رفت.
علم بهتر است یا
تاملی جامعه شناختی درباره یک پرسش قدیمی ! واقعااین پرسش تا چه حد درست بنظر می رسد؟ باید گفت مهمترین ایراد این پرسش ناشی از وجود صفت تفضیلی "بهتر " در آن است . "بهتر" یا " بدتر" بودن نوعی فردیت و قضاوت فردی را به ذهن متبادر می سازد که نمی تواند به درستی به این پرسش ، پاسخ دهد.
واقعیت کشف حجاب در
17 دی ماهی که گذشت مصادف با سالگرد واقعه کشف حجاب در دوره پهلوی اول بود. رویدادی که گویا با الهام از تجربه آتاتورک در ترکیه انجام گرفت و هیاهوی بسیاری پیرامون آن در ایران برپا شد.
گردشگری،اقتصاد نجات
فعالیت های انسانی در بسیاری از مواقع جنبه های مختلفی از خیر و شر را در بر می گیرد یعنی به اندازه ای که انجام یک کار مشخص ممکن است مزایایی داشته باشد، در عین حال آسیب هایی نیز به همراه می آورد.
به بهانه هفتم مهر:
هفتم مهرماه به نام روز آتش نشانی وایمنی نامگذاری شده است. در واقع این روز بهانه ای است تا به گرامیداشت انسان هایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش ما می گذرند تا بتوانیم درامنیت زندگی کنیم، آن عزیزانی که که بدون هیچ ترس و واهمه ای به عنوان فرشتگان نجات به دل حادثه می روند تا جان انسانی را نجات دهند که متاسفانه در بعضی از موارد ما شاهد هستیم که برای نجات جان انسانها، جان آنها به خطر می افتد .
عکس/ قلعه قدیمـی
عکس از سید علی اصغر کهنه
شعر درختکاری با
کم کم داریم به زمان درختکاری نزدیک می شویم. تا شروع اسفندماه چند روز مونده.
توصیف روستای زرقان
به زرقون امییی خوش امییی دوست میون باغ و بستون امییی دوست
روستای برگو
روستایی بسیار سرسبز و خوش آب و هوا با مردمانی خونگرم و مهمان نواز واقع در بخش روداب شهرستان سبزوار
نخل گردانی آئین
آئین قدیمی نخل گردانی هنوز هم در برخی روستاهای سبزوار از جمله ایزی، چشام، مزینان و بسیاری دیگراز روستاهای این شهرستان همزمان با ظهر عاشورا اجرا می شود.
ضرورت اجرای طرح های
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش های صورت گرفته در چندسال اخیر طرح خط انتقال آب به از ۵۰ هزار کیلومتر به بیش از ۲۰۰ هزار کیلومتر رسیده است.
پارس فولاد
مردم سبزوار دیروز میزبان رئیس دولت تدبیر و امید، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی بودند. حسن روحانی در این سفر قرار است فاز نخست کارخانه پارس فولاد سبزوار (جوین) را افتتاح و کلنگ فاز دوم این طرح را نیز بزند.
رئیس‌جمهور به
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از سفر رئیس‌جمهور در اوایل هفته آینده به این شهرستان خبر داد.
رتبه نخست تلفات
شهرستان سبزوار با توجه به قدمت تاریخی و موقعیت جغرافیایی که دارد در حوزه راه و ترافیک بسیار حائز اهمیت است. قرار گرفتن این شهرستان از دیرباز در مسیر جاده ابریشم این گذرگاه را به گذرگاهی مهم و حساس در کشور تبدیل کرده است که این اهمیت در طول زمان افزایش یافته است.

قدردانی سبحانی فر از حضور حماسی مردم سبزوار در انتخابات 7 اسفند

علی سبحانی فربا قدردانی از حضور پرشور و شعور مردم دیار سربدران در انتخابات بیانه ای صادرکرد.

فوت کودک دو ساله سبزواری در اثر بی توجهی والدین

صبح روز جمعه همزمان با برگزاری حماسه ملی انتخابات، کودک دو سال و نیم به نام ( محمد حسین عنابستانی )با انتقال به بیمارستان تازه افتتاح شده حشمیته جان خود را در اثر بی توجهی والدین وقطع خودسرانه دارو ها از دست داد.

قدردانی سبحانی فر از حضور حماسی مردم سبزوار در انتخابات 7 اسفند

کاندیدای پیروز دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان سبزوار با انتشار بیانیه ای از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی بعمل آورد.

سبحانی فر ومقصودی به بهارستان رسیدند

فرماندار سبزوار گفت: رمضانعلی سبحانی فر و حسین مقصودی به عنوان نمایندگان شهرستان سبزوار در مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.

در راستاي اطلاع رساني صحيح

تشريح عمليات ساخت و تجهيز بيمارستان حشمتيه سبزوار از ابتدا تا افتتاح

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با توجه به اخبار ناصحيح منتشره در خصوص عمليات عمراني بيمارستان حشمتيه و در راستاي اطلاع رساني شفاف و كامل مطالبي را جهت تنویر اذهان عمومی ارائه می نمایید.

سبحانی فر:

افزایش قیمت خودرو هیچ توجیهی ندارد/وزارت صنعت دست از سر قیمت گذاری خودرو بردارد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت خودرو هیچ توجیهی ندارد، گفت:گر خودروسازان نیم نگاهی به مصرف کنندگان داشته باشند به جای افزایش قیمت محصولات خود به سمت رشد بهره وری می روند.

جذب سرمایه‌ برای حل معضل بیکاری در دستورکار دولت قرار گیرد

لزوم توجه مجلس دهم به مشکلات معیشتی

نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت:‌ دولت باید برای حل معضل بیکاری جذب سرمایه‌ خارجی را در دستور کار خود قرار دهد.

میراث فرهنگی سبزوار زیر سایه های برج های بلندمرتبه گم شده است

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر سبزوار گفت: متاسفانه خانه های قدیمی و میراث این شهرستان که از دوران قاجاریه برجای مانده است زیرسایه ساختمان های چندین طبقه گم شده است.

سبحانی‌فر

حضور گسترده مردم در انتخابات دشمنان را مأیوس و نقشه‌هایشان را نقش بر آب می‌کند

نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی در انتخابات، دشمنان کشور و استکبار جهانی را مأیوس و نقشه‌های آنان را نقش بر آب می‌کند.

سبحانی فر کاندیداهای اعتدال و توسعه در سبزوار

لیست اعتدال و توسعه برای مجلس دهم در خراسان رضوی اعلام شدویژه ها
سردار شهید عباس
سردار شهید عباس داورزنی سال ۱۳۴۰ در تهران پا به عرصه ی وجود نهاد. او که در خانواده ای مذهبی و تحت تعالیم پدربزرگ روحانی اش رشد و نمو پیدا کرد با نماز و اذان و مسجد انس گرفت و حضور فعالی در مراسم و برنامه های مذهبی داشت .
عکس/ قلعه قدیمـی
عکس از سید علی اصغر کهنه
صحرای بهمن آباد
صحرای بهمن آباد از روزگار دور محل اشتغال و ارتزاق مردمان این روستا بوده است. صحرایی که قنات پرآب آن، حیات بخش و زنده کننده بوده و این سرزمین پرجمعیت را زندگی می بخشیده است.
شعر درختکاری با
کم کم داریم به زمان درختکاری نزدیک می شویم. تا شروع اسفندماه چند روز مونده.
ضرب المثل های محلی
یک سِر گربه سی سِر مَو. : کنایه از کسی است که خیلی حرف می زند.
توصیف روستای زرقان
به زرقون امییی خوش امییی دوست میون باغ و بستون امییی دوست